نوبران چوب
تماس بگیرید

بازسازی کابینت آشپزخانه

به پایین اسکرول کنید

بازسازی کابینت آشپزخانه

نوامبر 15, 2020دسته بندی : کابینت آشپزخانه
بازسازی کابینت آشپزخانه
امتیاز دهید post

بازسازی کابینت آشپزخانه شما روش خوبی برای سرزندگی و نشاط بخشیدن به فضای خانه و افزایش ارزش منزل است. برنامه ریزی و به روزرسانی کابینت های آشپزخانه می تواند ظرف چند روز در آخر هفته طولانی تغییر چشمگیری در آشپزخانه ایجاد کند. ما به شما یک مرور اساسی در مورد اصلاح مجدد کابینت آشپزخانه و سرنخ هایی برای شروع می دهیم.

کابینت ها را کاملاً خالی کنید

کار در داخل آنها ، آماده سازی آنها ، حذف آنها در صورت لزوم ، و البته رنگ آمیزی آنها بدون اینکه چیزهای شل در داخل مانع ایجاد شود بسیار آسان تر است.

درها و طبقه های  کابینت را باز کنید

بیشتر طبقه ها به راحتی از گیره ها یا تکیه گاه ها بلند می شوند. بعضی از آنها ممکن است نیاز به باز شدن یا باز شدن تکیه گاه های خود داشته باشند. اگر پیچ ها با رنگ قدیمی لخته شده است ، کانال را با نوک چاقو یا یک پیچ گوشتی کوچک تمیز کنید. پیچ ها را بردارید ، مواظب باشید که کانال بلغزد و آسیب نبیند ، باز کردن پیچ را غیرممکن می کند.
درهای کابینت را به صورت شبکه ای روی زمین بگذارید تا تشخیص مکان مناسب آنها آسان باشد.

برای تمیز کردن کابینت های ام دی اف هرگز از مقدار زیادی آب استفاده نکنید و دستمال خیس کفایت می کند.

دستمال هایی را که برای تمیز کردن کابینت های ام دی اف به خصوص کابینت های ام دی اف براق استفاده می کنید تا حد امکان با پودرهای لباس شویی شستشو نکنید و با نرم کننده ها و یا مایع ظرف شویی که باعث زبری دستمال نمی شوند استفاده کنید.

از آب ریختن بروی کابینت ها خودداری کنید

یراق کابینت را با فرچه تمیز کنید

گاهی اوقات بعد از گذشت سال ها موجب ایجاد رسوب در یراق های کابینت میشود شما میتوانید با استفاده از یک فرچه نسبت به تمیز کردن آنها اقدام کنید

 

1 دیدگاه برای “بازسازی کابینت آشپزخانه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *