نوبران چوب
تماس بگیرید

خدمات PVC قم

خدمات PVC در قم

ما در کنار ارائه محصولات خود، خدمات برش ،خدمات PVC در قم نوار لبه و مونتاژ کابینت ، کمد ، تخت خواب ، کتابخوانه و سایر لوازم دکوراسیون را انجام می دهیم.

دستگاه pvc از ایستگاه های مختلفی تشکیل شده است که هرکدام دارای وظیفه مشخصی هستند که یکی از این ایستگاه ها، ایستگاه پیش فرز است. ایستگاه پیش فرز لبه چسبان دارای دو موتور براده بردار است که با استفاده از تیغه های الماسه لبه یا نری قطعه کار را براده برداری می کند که میزان براده برداری را اپراتور دستگاه مشخص می کند در اینجا باید یادآوری کرد که ماشین لبه چسبان دارای یک اپراتور است که بر عملکرد ماشین نظارت دقیق دارد و میزان براده برداری بر اساس نظر وی اعمال می شود که می تواند یک یا دو میلی متر باشد.

خدمات پی وی سی

خدمات پی وی سی

دلیل وجود ایستگاه لبه چسبان بدین جهت است که امکان دارد لبه های قطعه کار دارای لب پریدگی یا ضربه خوردگی باشد که با وجود این ایستگاه و تیغه های الماسه در آن لبه های قطعه کار صیغل داده می شود همچنین در صورت وجود لب پریدگی در کنار روکش آن را نیز از بین می برد. باید تاکید کرد که تیغه پیش فرز باید تیز و جنس آن نیز مناسب باشد که در این صورت قطعه کار به صورت آماده وارد ایستگاه بعدی که چسب است می شود و کیفیت چسب کاری بهتر خواهد بود.

دستگاه pvc اتوماتیک پس از برش محصولات و مصنوعات چوبی وظیفه چسباندن نوارهایی از جنس پلیمر به کناره های قطعه کار را بر عهده دارد که این کاربرد لبه چسبان موجب افزایش عمر محصولات تولیدی و زیبایی قطعه کار خواهدشد.

دستگاه pvc اتوماتیک پس از برش محصولات و مصنوعات چوبی وظیفه چسباندن نوارهایی از جنس پلیمر به کناره های قطعه کار را بر عهده دارد که این کاربرد لبه چسبان موجب افزایش عمر محصولات تولیدی و زیبایی قطعه کار خواهدشد.

کاربردهای لبه چسبان در ایستگاه های آن خلاصه می شود و هر ایستگاه دارای وظیفه ای مشخص است که می توان به ایستگاه جلو برنده، پیش گرمکن، پیش فرز، چسب، غلطک فشار و اره سر و ته زن، فرز بالا و پایین و پولیش اشاره کرد که موجب ارتقای کاربرد لبه چسبان می شوند. استفاده از نوار نقاله سه سرعته و بهره مندی از سیستم هوشمند عیب یاب و قابلیت سفارش و نصب فرز ساده نیز موجب ارتقای کاربرد لبه چسبان خواهدشد.

خدمات برش CNC

نوبران چوب با در اختیار داشتن کارشناسان طراحی مجرب و  پرسنل کار آمد در بخش خدمات cnc قادر به ارایه خدمات طراحی و ساخت کلیه مصنوعات چوبی منبت با استفاده از جدید ترین دستگاههای CNC منبت کاری چوب می باشد.
این مجموعه توانایی طراحی و تولید کلیه مصنوعات چوبی منبت مورد استفاده در صنعت مبلمان ودکوراسیون داخلی چوبی، اعم از: اجزای مختلف مبل استیل، صندلی، میز، کنسول و ویترینکتیبه- قاب  شومینه – دربهای چوبی منبت کاری شده- انواع قاب آینه چوبی منبت کاری شده- پنل های دیواری منبت کاری شده-انواع نرده چوبی منبت کاری شده و خراطی شده و مجسمه را بصورت عمده و نمونه بنا به خواست مشتری دارا میباشد.
دستگاه سی ان سی چوب سبب کاهش قیمت و زمان ساخت و افزایش ظرافت در ساخت قطعات منبت کاری شده نسبت به روش سنتی می‌شوند.

خدمات سی ان سی

خدمات سی ان سی

خدمات نوبران چوب

نوبران چوب تولید کننده مصنوعات چوبی با بیش از یک دهه فعالیت موفق همچنان به دنبال رضایت هر چه بیشتر شما مشتریان محترم میباشد. هدف ما تولید محصولات باکیفیت و استاندارد , ایجاد رنگها و طرحهای متنوع در منزل و فراهم کردن محیطی دلنشین برای زندگی است.تدابیر نوبران چوب برای رسیدن به اهدافمان ما را بر آن داشت تا با توجه به پیشرفت تکنولوژی ، کارگاه  را با ماشین آلات ابزار دقیق نظیر دستگاههای مختلف سی ان سی برش , سی ان سی سوراخکاری و اتصالات , پانل بر اتوماتیک , پرس وکیوم و لبه چسبان پی وی سی که ساخت کشورهای آلمان , ایتالیا و اتریش است تجهیز نماییم . و حاصل این تلاش محصولات زیبا و با کیفیتی است که در اختیار شما قرار می دهیم .خدمات ما عبارتند از :

  • سرویس خواب MDF
  • سرویس خواب لترون