نوبران چوب
تماس بگیرید

میز ناهار خوری با چوب طبیعی

به پایین اسکرول کنید
میز ناهار خوری با چوب طبیعی
امتیاز دهید post

در این نوشته ایده هایی جدید و متفاوت از میز ناهار خوری با چوب طبیعی را از سراسر وب و نحوه ساخت را برای شما گردآوری نموده ایم. این ایده های ساخت میز ناهار خوری در میان صدها ایده ای که ساخته شد، انتخاب شده اند. برخی از این میز های چوبی تمام چوب هستند و برخی دیگر از ترکیب چوب و فلز ساخته شده اند. برای مشاهده ایده های بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

ساختار این تنه برش شده چوب به‌گونه‌ای است که هیچ‌وقت دو اسلب شبیه به هم نیستند و مانند اثر انگشت انسان‌ها، نقش و رگه چوب‌ها هم متفاوت است. پس برای ساخت صفحه نیاز نیست ابتکار خاصی به کار بگیرید و با کمترین تغییر و رنگ کاری با روغن چوب به‌راحتی می‌توانید صفحه میز را آماده کنید.

برای ساخت پایه‌ها با توجه به نوع دیزاین فضای مورد نظر باید اقدام به طراحی و انتخاب متریال کنید. پایه‌هایی از جنس چوب، فلز، رزین، سیمان، استیل شیشه و … ایده‌هایی هستند که تاکنون مورد استفاده قرار گرفته‌اند و همچنان منتظر ظهور روش‌هایی جدیدتر برای ساخت پایه میز چوبی هستیم.

نکته‌ی دیگری که در مورد ساخت میز با اسلب چوبی وجود دارد این است که شما امکان ساخت میز برای مصارف مختلف خواهید داشت. مثلاً میز اوپن آشپزخانه، میز مطالعه، میز ناهارخوری، میز کامپیوتر، میز جلو مبلی، میز کنفرانس، میز کار و …

 

برچسب‌ها :

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.