نوبران چوب
تماس بگیرید

نحوه طراحی کابینت آشپزخانه

به پایین اسکرول کنید
نحوه طراحی کابینت آشپزخانه
امتیاز دهید post

طراحی کابینت آشپزخانه می تواند سبک منحصر به فرد و سفارشی را به خانه شما اضافه کند. ابتدا به رنگها و موادی که می خواهید استفاده کنید فکر کنید. این طرح ها را با سبک کلی آشپزخانه خود مطابقت دهید. سپس آشپزخانه خود را اندازه بگیرید تا یک نقشه دقیق از فضای کار ایجاد کنید. از این طبقه استفاده کنید تا مشخص کنید چه تعداد کابینت را می توانید در آشپزخانه خود جای دهید. اگر می خواهید ببینید همه گزینه ها چگونه به نظر می رسند ، از یک نرم افزار طراحی برای کار استفاده کنید.

انتخاب طرح و رنگ کابینت آشپزخانه

بودجه پروژه خود را تعیین کنید تا بتوانید از پس هزینه های کابینت آشپزخانه برآیید. زیرا مشاغل ساخت آشپزخانه می تواند بسیار گران باشد. از این به عنوان راهنما برای انتخاب مواد و طرح های کابینت استفاده کنید.

طیف وسیعی برای هزینه یک شغل کابینت آشپزخانه وجود دارد. اگر خودتان آنها را بسازید و نصب کنید ، بسته به اینکه کابینت خود را می سازید و از چه نوع مصالحی استفاده می کنید ،هزینه ها متغیر می باشد. با استفاده از کابینت های ساخته شده به صورت سفارشی و نصب شده به صورت حرفه ای ، این کار می تواند به سلیقه شما نزدیک تر باشد

جنس کابینت آشپرخانه را انتخاب کنید

شما برای انتخاب مواد مختلف برای کابینت های خود گزینه های مختلفی دارید. همه مزایا و هزینه های مختلف مرتبط با آنها دارند.

هنگامی که بازار کابینت‌فروش‌ها می‌روید، از فروشندگان اسامی انواع جنس کابینت آشپزخانه را می‌شنوید که اگر از آنها اطلاعاتی نداشته باشید، گاهی برخی از فروشنده‌ها شیطنت می‌کنند و جنسی از کابینت را به شما می‌‌فروشند که اصلا با کاربرد شما سازگار نیست.

  1. فلزی
  2. استیل
  3. چوبی
  4. ام‌دی‌اف MDF
  5. های‌گلاس High Glass
  6. لمی گلاس
  7. فرامید
  8. انزو
  9. ممبران
  10. نئو کلاسیک

رنگ کابینت آشپزخانه را با منزل خود مقایسه کنید

اینکه آیا کابینت خود را رنگ نمی کنید یا نه ، هنگام تصمیم گیری در مورد رنگ ، بقیه آشپزخانه خود را در نظر بگیرید. به این فکر کنید که چه نوع روحیه و جو را در آشپزخانه می خواهید. اگر به دنبال ظاهری مدرن تر هستید ، کابینت های مشکی با لوازم استیل ضد زنگ با هم کار می کنند. اگر ظاهری روستایی تر می خواهید ، رنگ های طبیعی چوب مانند کابینت با روکش طبیعی چوب ممکن است بهترین باشد. هنگام انتخاب ماده یا رنگ رنگ ، همه اینها را در نظر بگیرید.

راهنمای انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه

 در فضاهای کوچک آشپزخانه از رنگ های روشن استفاده کنید. رنگ های تیره معمولاً اتاق ها را کوچکتر نشان می دهد.
اطمینان حاصل کنید که رنگهایی که برنامه ریزی می کنید با هم تضاد ندارند اگر میز پیشخوان شما مشکی باشد ، در کنار آن کابینت های سبز آهکی ظاهر خوبی ندارند.
اگر چوبی که انتخاب کرده اید دقیقاً رنگ مناسبی ندارد ، می توانید لکه ای بزنید تا رنگ آن بهتر با آشپزخانه مطابقت داشته باشد.
برای راهنمایی در مورد ارائه یک سبک برای کابینت های خود ، با یک طراح داخلی صحبت کنید.

طرح در کابینت را در نظر داشته باشید

در کابینت یکی از بخش های مهم کابینت هاست که دیده میشود و میتواند  طرح های مختلفی برروی آنها قرار بگیرد . بعضی از کابینت های آشپزخانه دارای درب از جنسی متفاوت از نسبت به بدنه هستند. این کار معمولاً به این دلیل اتفاق می افتد که نمای کابینت ها با هزینه ای کمتر، مشابه با کابینت های گران تر بشود. البته این کار در مورد برخی از متریال ها کاملاً روتین بوده و انجام میشود.

جدیدترین کابینت نئو کلاسیک

به طور کلی متریال هایی که برای ساخت کابینت بکار میروند عبارتند از : ام دی اف، هایگلاس، ممبران، چوب و روکش چوب فلزی و PVC . البته متریال های متفرقه ای مانند لترون هم وجود دارند که در کابینت سازی کاربرد کمتری دارند. از بین این متریال هایی که گفتیم، از درب های ام دی اف، ممبران و هایگلاس بیشتر استفاده میشود.

اگر نمی دانید از کجا شروع کنید با یک طراح کابینت آشپزخانه صحبت کنید

طراحان داخلی متخصصانی هستند که در کمک به صاحبان خانه و مشاغل در تزئین فضاها تخصص دارند. اگر می دانید که کابینت آشپزخانه سفارشی می خواهید اما نمی دانید در آشپزخانه شما چه عواملی موثر خواهد بود ، استخدام یک طراح حرفه ای را برای کمک در نظر بگیرید. آنها می توانند همه گزینه ها را به شما نشان دهند و در مورد بهترین موارد برای شما پیشنهادهایی ارائه دهند.

جهت مشاوره در این خصوص میتوانید با گروه نوبران چوب در ارتباط باشید.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.