نوبران چوب
تماس بگیرید

کمد دیواری رو اینطوری انتخاب کن ;)

به پایین اسکرول کنید
کمد دیواری رو اینطوری انتخاب کن ;)
5/5 - (5 امتیاز)

شما می‌توانید با انتخاب رنگ کمد دیواری و نوع آن رنگ، کارایی این فضا را افزایش دهید و با آن سبک و سیاق کلی اتاق را بهبود بخشید. شما می‌توانید با انتخاب رنگ مناسب کمد دیواری تأثیر به سزایی در زیبایی و تکامل دکوراسیون اتاق خواب و هم چنین بزرگ تر، کوچک تر، تاریک تر و حتی روشن تر نشان دادن آن داشته باشید.

انتخاب رنگ کمد دیواری ، کاملا سلیقه ایست و وابسته به رنگ بندی کلی اتاق است، اما به طور کلی استفاده از رنگ روشن به خصوص در کارهای بلند، کمک می کند تا فضای اتاق کمتر گرفته شود.

انتخاب رنگ کمد دیواری

مدل کمد دیواری در کنار نقش خود دیوار، عامل تعیین کننده ای در تعیین دکوراسیون اتاق هستند. ترکیب رنگ کمد دیواری و مدل آن میتواند برای اتاق خواب بزرگسال، اتاق خواب کودک یا هرجای دیگری که شما احساس نیاز برای قرار دادن وسایلتان میکنید، مناسب باشد. کمد لباس و کمد دیواری به اندازه ای وجود و طرحش مهم است که شاید فقدان کمد یا یک طرح نامناسب در یک اتاق از منزل، ما را از اجاره یا خرید آن منصرف کند.

بهترین رنگ برای کمد لباس

بهترین رنگ برای کمد لباس

کمد دیواری تک رنگ

ساخت کمد دیواری در اتاق کوچک یک تصمیم بزرگ میباشد. برای اینکه فضای اتاق شلوغ و درهم ریخته به نظر نرسد از کمدهای تک رنگ استفاده کنید. یکی از بهترین انتخاب ها استفاده از کمد دیواری به رنگ چوب است.رنگ های طبیعی چوب جزء جذاب ترین رنگ کمد دیواری ها هستند. از همین ویژگی برای دکوراسیون اتاق خواب میتوانید استفاده کنید. کمد دیواری تک رنگ اتاق را بزرگتر نشان می دهد. بسیاری از افراد ترجیح می دهند کمد های سفید رنگ را در اتاق های کوچک نصب کنند تا اتاق جادارتر دیده شود.

کمد دیواری ام دی اف

کمد دیواری ام دی اف

هماهنگی دکوراسیون با رنگ کمد دیواری

یکی از ساده ترین ترفندها برای اینکه رنگ ها را وارد اتاق کنید، نصب کمد دیواری رنگارنگ است. شما هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ ندارید. کمد دیواری ام دی اف قابلیت رنگ آمیزی را دارد. شما هر رنگی را که می پسندید برای درب کمد دیواری اتاق خواب انتخاب کنید. تصمیم گیرنده نهایی شمایید که به عنوان پیشنهاد می توانید با توجه به تم رنگی دکوراسیون اتاق، رنگ کمد دیواری را انتخاب کنید.

مثلا اگر رنگ دیوارها را روشن انتخاب کرده اید برای اینکه اتاق بی روح و کسل کننده نباشد، درب کمد دیواری را رنگی انتخاب کنید. سبز مغز پسته ای، زرد لیمویی، آبی، بنفش اولترا، قرمز یا هر رنگ دیگری را میتوانید انتخاب کنید. برای هماهنگی بیشتر دکوراسیون از کوسن های رنگی و رو تختی و… کمک بگیرید

تم سیاه و سفید یا متضاد کار کنید

بسیاری از افراد علاقمند هستند که از رنگ های ملایم و آرام بخش برای دکوراسیون اتاق استفاده کنند. اما عده ای نیز تنوع بیشتری را می پسندند. اگر از آن دسته افرادی هستید که کمی چالش را دوست دارید سراغ رنگ های متضاد بروید.

تم رنگی اتاق و لوازم را از رنگ های روشن و ملایم انتخاب کنید اما درب کمد دیواری را تیره و مشکی کار کنید. یکی از جذاب ترین رنگ ها برای دکوراسیون اتاق خواب تم سیاه و سفید میباشد.

رنگ کمد دیواری روشن

رنگ کمد دیواری روشن

رنگ کمد دیواری مشکی

استفاده از رنگ مشکی برای کمد دیواری نیز تا حدودی می تواند مانند رنگ سفید عمل کرده و تقریبا برای تمامی رنگ های دکوراسیونی مناسب باشد. با این تفاوت که رنگ کمد دیواری مشکی می تواند فضا را تاریک تر و کوچک تر جلوه دهد.

بنابراین در صورتی که فضای اتاق خوابتان محدود بوده و ابعاد کمی دارد بهتر است که اصلا به سراغ رنگ کمد دیواری مشکی یا تیره نروید. اما می توانید آن را با رنگ های روشن دیگری ترکیب نمایید.

پرفروش ترین رنگ کمد دیواری

پرفروش ترین رنگ کمد دیواری

رنگ کمد دیواری سفید

برای زمان هایی که هنوز برای دکوراسیون اتاق خواب خود به توافق نرسیده اید و نمی دانید چیدمان اتاق و رنگ آن به چه شکلی خواهد بود می توانید به سراغ ساده ترین گزینه پیش رو بروید:کمد دیواری سفید.

کمد دیواری سفید آماده ترین شکل ممکن برای انتخاب رنگ و سبک دکوراسیونی شما میباشد.علاوه بر این کمد دیواری سفید رنگ می تواند در بزرگ تر و البته روشن تر نشان دادن فضای اتاق نیز به شما کمک کند.

معمولا توصیه می شود که برای دکوراسیون های کوچک و یا با رنگ های تیره و شلوغ از کمد دیواری سفید رنگ استفاده کنید تا بتوانید فضا را به تعادلی بصری رسانده و از شلوغ و یا تیره شدن بیش از حد آن جلوگیری کنید.

پرفروش ترین رنگ کمد دیواری

پرفروش ترین رنگ کمد دیواری

رنگ کمد دیواری اتاق خواب کودک

رنگ کمد دیواری اتاق کودک را کاملا متفاوت از دکوراسیون داخلی اتاق منزل انتخاب کنید. استفاده از ترکیب رنگی به جای تک رنگ، به کارگیری رنگ های متضاد و پر انرژی به همراه تصاویری از شخصیت کارتونی و یا ساده بهترین دکوراسیون اتاق کودکان است.

دکوراسیون اتاق کودک باید رنگارنگ باشد تا خلاقیت ذهنی کودکان را افزایش دهد.

برای دکوراسیون اتاق بچه ها خیلی به فکر اصول و قوانین بزرگسالان نباشید. مهم اینست که یک کمد دیواری بزرگ و جادار برای لوازم بچه ها در گوشه ای از اتاق وجود داشته باشد. اجازه دهید جادوی رنگ های شاد و پر انرژی تاثیرش را روی روحیه کودکان بگذارد.

کمد دیواری ممبران

کمد دیواری ممبران

شما می توانید درب کمد دیواری اتاق کودک را از رنگ های مختلف به صورت یکی در میان کار کنید.

بهترین رنگ برای کمد لباس

آیا می دانید رنگ مناسب کمد لباس چه رنگی است؟ کمد دیواری های رنگی در مرکز توجه قرار دارند.شما میتوانید رنگ دلخواه تان را سفارش دهید و به حرف های دیگران حساس نشوید. مهم اینست که با ساخت کمد دیواری جدید، نظم اتاق حفظ می شود. رنگ کمد دیواری کاملا سلیقه ای است و هیچ طراحی نمی تواند در این زمینه کمک تان کند.

هر رنگی که با آن احساس بهتری دارید را برای کمد دیواری انتخاب کنید. این رنگ می تواند سفید، ملایم، تک رنگ، ترکیبی، متضاد یا هماهنگ باشد. تصمیم نهایی را شما خواهید گرفت.

خرید کمد دیواری قم

خرید کمد دیواری قم

ترکیب رنگ کمد دیواری و کاغذ دیواری

شما می توانید حتی برای انتخاب کاغذ دیواری تان نیز خلاقیت به خرج دهید. یکی از راه های انتخاب رنگ کمد دیواری، کمک گرفتن از طرح و نقش کاغذ دیواری است.

برای مثال وقتی از یک کاغذ دیواری در میان دو طرف کمد دیواری استفاده شده باشد، میتوان برای کمد دیواری از رنگی بهره گرفته شده که بتواند با رنگ کاغذ دیواری هماهنگی داشته باشد. بنابراین یکی از مهم ترین راه ها برای انتخاب رنگ کمد دیواری، توجه به رنگ کاغذ دیواری منزل است.

رنگ کمد دیواری سفید طلایی

رنگ کمد دیواری سفید طلایی

رنگ کمد دیواری بر روی تک دیوار

اگر یکی از دیوارهای اصلی و بزرگ اتاق دارای کاغذ دیواری طرح دار باشد و تا حدودی منقش و یا شلوغ شده باشد، در چنین شرایطی نیاز به وجود یک دیوار تک رنگ و ساده در دکوراسیون اتاق خواب احساس می شود.

در چنین مواقعی شما می توانید با انتخاب یک کمد دیواری ساده و تک رنگی مثل سفید و قرار دادن آن بر روی دیوار ساده، رنگ، نقش و طرح موجود در دکوراسیون اتاق خواب را به تعادل برسانید. با توجه به این توضیح شما می توانید در شرایط مشابه بررسی کنید که چه زمانی نیاز است که به سراغ کمد دیواری ساده بروید.

کمد دیواری مخفی

کمد دیواری مخفی

هماهنگی با ترکیب رنگ‌ اتاق

آیا کمد دیواری اتاق به اندازه‌ای بزرگ است که می‌توان داخل آن شد؟ اگر این‌طور است هم‌خوانی رنگ آن با رنگ دیوار‌های اتاق خواب کار عاقلانه‌ای می باشد، چون این کمد دیواری را میتوان بخشی اصلی از کل اتاق خواب در نظر گرفت.

بهترین رنگ کمد دیواری جدید

بهترین رنگ کمد دیواری جدید

2 دیدگاه برای “کمد دیواری رو اینطوری انتخاب کن ;)

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.