نوبران چوب
تماس بگیرید

طراحی کابینت آشپزخانه 6 متری - طرح 2023

به پایین اسکرول کنید

طراحی کابینت آشپزخانه 6 متری - طرح 2023

نوامبر 8, 2020دسته بندی : کابینت آشپزخانه
طراحی کابینت آشپزخانه 6 متری - طرح 2023
امتیاز دهید post

وضعیت اقتصادی و رشد جمعیت باعث سکونت بیشتر خانواده ‌ها در آپارتمان های کوچک و انتخاب کابینت آشپزخانه 6 متری و خانه های نقلی شده است و بیشتر خانواده‌ ها در خانه های کوچک و متراژ پایین زندگی می کنند و در عین حال مجبور هستند تمام وسایل مورد نیاز خود را در فضای کوچک همان خانه جا بدهند.

حتی با وجود کوچکتر شدن فضای خانه های امروزی تعداد و تنوع وسیله هایی که در خانه ها استفاده می شود بیشتر شده و نحوه چیدمان وسایل در این شرایط اهمیت خود را بیشتر نشان می ‌دهد و شما تنها در صورتی می‌توانید یک منزل بسیار زیبا و دلنشین داشته باشید که چیدمان دکوراسیون خانه شما در قسمت های مختلف ، مخصوصاً در آشپزخانه به نحوه درست انجام شده باشد.

کابینت آشپزخانه کوچک آپارتمانی

کابینت آشپزخانه کوچک باید طوری باشد که علاوه بر اینکه فضای کافی برای جا دادن تمامی وسایل مورد نیاز آشپزخانه داشته باشد، فضا برای تردد باقی بگذارد و طراحی کابینت آشپزخانه کوچک باید به نحوی باشد که فضا را بزرگ تر جلوه دهد و به این منظور می توانید از کابینت هایی که رنگ روشن دارند در آشپزخانه خود استفاده کنید.

هرچه کابینت ها ارتفاع بیشتری داشته باشند ، وسایل با ابعاد مختلف را راحت ‌تر در خود جا می‌ دهند و نیازی به متراژ بیشتر از نظر عرضی ندارند.

عاملی که باعث می ‌شود تا کابینت آشپزخانه 6 متری جای بیشتری را اشغال کند استفاده عرضی از کابینت ها است و قسمتی از کابینت ها که روی زمین قرار می‌گیرد فضا را اشغال می کند و اگر شما در کابینت های دیواری ارتفاع و متراژ بیشتری را در نظر بگیرید فضای آشپزخانه بازتر خواهد بود و در فضای کف آشپزخانه صرفه جویی می شود.

در صورتی که علاقمند به کابینت آشپزخانه مخفی هستید میتونید به این صفحه مراجعه کنید.

کابینت آشپزخانه مخفی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *