نوبران چوب
تماس بگیرید

کابینت سازی در پردیسان قم

کابینت آشپزخانه در پردیسان قم

ساخت کابینت آشپزخانه پردیسان قم از آن دسته مشاغلی است که همیشه افراد زیادی خواستار آن هستند. ساخت کابینت در پردیسان قم  قسمتی از طراحی داخلی منزل به شمار می رود و برای همین نقش مهمی در زیبایی منازل دارد.

همچنین آشپزخانه فضایی است که بخش زیادی از زمان بانوی منزل در آنجا صرف می‌شود و خانواده ها معمولا برای خوردن غذا در آشپزخانه دور هم جمع می شوند. برای همین طراحی و ساخت کابینتهایی با رنگ بندی و در جنس های مختلف، فضای آشپزخانه را دلپذیرتر می کند.

کابینت آشپزخانه پردیسان

کابینت آشپزخانه پردیسان

انواع کابینت آشپزخانه

اولین قدم برای دانستن قیمت کابینت وکیوم در پردیسان قم و یافتن کابینت ارزان در پردیسان قم، داشتن اطلاعات درباره مشخصات و مزایای هر یک از آنهاست. مدل های مختلف کابینت آشپزخانه را معمولا با توجه به نوع متریالی که کابینت با آن ساخته می‌شود دسته بندی و نام گذاری می‌کنند. برای همین قیمت متریال کابینت ها برای ساخت کابینت چوبی در پردیسان قم و ساخت کابینت فلزی در پردیسان قم فرق می کند. به طور کلی همه کابینت ها از دو قسمت تشکیل شده اند:

بدنه کابینت آشپزخانه

این قسمت که به آن چارچوب کابینت گفته می‌شود، بخش داخلی کابینت است که از بیرون قابل مشاهده نیست. معمولا در کابینت سازی در پردیسان قم این قسمت را با ورق ام دی اف سفید معمولی می سازند.

درب کابینت آشپزخانه

قسمت بیرونی کابینت است که دیده می‌شود. در واقع زمانی که درباره ساخت کابینت در پردیسان قم صحبت می کنیم منظور، بخشی است که در نمای بیرونی قابل مشاهده است.

از انواع کابینت می توان مدل های زیر را نام برد:

کابینت آشپزخانه ملامینه

در اجرای کابینت ارزان در پردیسان قم ممکن است اسم ملامینه را زیاد بشنویم. منظور از جنس ملامینه در بازار، ورقی با مغزی نئوپان و روکش ملامینه است. در کل نئوپان از خرده های چوب، جسب و رزین ساخته می‌شود و تراکم آن کمتر از ام دی اف است. همچنین مقاومت آن نسبت به رطوبت نیز کمتر است.

کابنیت آشپزخانه مخفی کلاسیک

کابنیت آشپزخانه مخفی کلاسیک

کابینت ام دی اف پردیسان

کابینت ساز در پردیسان قم برای ساخت کابینت در پردیسان قم از ورق های ام دی اف استفاده می‌شود که مغزی این ورق ها به جای نئوپان، از جنس متریالی به نام ام دی اف می باشد که فشردگی بیشتری دارد. پس در بازار منظور از ام دی اف، ورقی با مغزی MDF و روکش ملامینه است.

کابنیت آشپزخانه مخفی سفید

کابنیت آشپزخانه مخفی سفید

کابینت های گلاس پردیسان

در بررسی قیمت ساخت کابینت پردیسان قم باید بدانید که چارچوب این نوع کابینت ها به طور معمول از ام دی اف سفید است؛ اما بخش های بیرونی آن و درب آنها از جنس ورق «های گلاس» ساخته می‌شود. مغزی این مدل ورق‌ها نیز از ام دی اف خام و روکش‌ آنها از مواد براقی مثل پلکسی گلاس ساخته می شوند.

کابینت های گلاس از نظر ظاهری بسیار براق تر است و دارای تنوع طرح زیاد و زیباتر از ام دی اف هستند. عموماً قیمت کابینت های گلاس بیشتر از ام دی اف می باشد.

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه ممبران در پردیسان قم

ساخت کابینت ممبران پیچیده‌ترین مراحل ساخت کابینت را دارد. کابینت کار پردیسان قم چارچوب آن را از ام دی اف سفید می‌سازد و رویه‌ی آن از مغزی ام دی اف که توسط دستگاه سی ان سی حکاکی شده تشکیل می‌شود. از کابینت ممبران برای ساخت کابینت پردیسان قم مدل کلاسیک و همچنین انواع کابینت مدرن استفاده می‌شود. کابینت انزو نیز یکی از انواع کابینت ممبران است با این فرق که در ساخت کابینت ممبران از ورق 16 میلی‌متر استفاده می‌شود و برای انزو از ورق ام دی اف 25 میلی‌متر استفاده می‌کنند.

کابینت ممبران با صفحه کورین

کابینت ممبران با صفحه کورین

کابینت آشپزخانه چوبی

ساخت کابینت آشپزخانه چوبی در پردیسان قم، گران‌ترین نوع کابینت است. در ساخت کابینت تمام چوب از چوب خالص استفاده‌شده و برای کابینت روکش چوب، مغزی ورق آن کابینت، چوب نیست، بلکه از متریالی مانند ورق ام دی اف استفاده می‌شود اما رویه‌ی آن ورق با یک‌لایه نازک چوب پوشیده شده است.

کابینت آشپزخانه مخفی

کابینت آشپزخانه مخفی