نوبران چوب
تماس بگیرید

خرید کابینت سوپر مات ممبران قم

به پایین اسکرول کنید

خرید کابینت سوپر مات ممبران قم

خرداد ۲, ۱۳۹۹دسته بندی : کابینت آشپزخانه
خرید کابینت سوپر مات ممبران قم
امتیاز دهید post

احتمالاً شماهم مثل من مشکل کمبود فضای خانه رو تجربه کردید. با کوچک شدن خانه ها، فضاهای داخل خانه مثل آشپزخانه و دستشویی و حمام بسیار محدود تر شده. این یعنی باید از فضای کم، بهترین استفاده رو داشته باشیم. آشپزخانه یکی از مهمترین بخش های خانه است. طبیعتاً طراحی کابینت آشپزخانه سوپر مات ممبران هم از اهمیت خیلی زیادی برخورداره و اگر قرار باشه که طراحی برای کابینت آشپزخانه کوچک انجام بشه، اهمیت طراحی مناسب و استفاده بهینه از فضا دوچندان میشه.

چگونه از فضای آشپزخانه کوچک استفاده کنیم؟!

در پاسخ به این سوال باید بگیم وقتی آشپزخانه یا فضای شما کوچک است، دوتا کار اصلی باید انجام بشه:

  • طراحی کابینت آشپزخانه باید به صورتی باشه که از حداقل فضا، بیشترین استفاده بشه. یعنی با کمک اکسسوری ها و یا طراحی های خاصی که در ادامه چند موردش رو میبینین، هیچ فضایی در آشپزخانه به فضای پرت (بدون کاربری) تبدیل نشه.

مثلاً طراحی کابینت آشپزخانه میتونه تا سقف باشه. یا اینکه کشو ها طراحی خاصی داشته باشه که در حالی که باریک هستن، اما دسترسی به تمام قسمت های اون ها امکان پذیره باشه. یا از اکسسوری های ریلی و یا تاشو استفاده بشه. مزیت این اکسسوری ها اینه که در مواقع لزوم باز شده و مورد استفاده قرار میگیرن.

همچنین برای استفاده از تمام فضا، گاهی از شیوه ای طراحی خاص در آشپزخانه انجام میشه که برای خانه های کوچک میتونه مناسب باشه. در این نوع طراحی، آشپزخانه بدون درب و اپن و جزیره در نظر گرفته میشه. یعنی کابینت ها در گوشه ای از سالن خانه قرار میگیره و چیزی برای جدا کردن آشپزخانه از سالن خانه وجود نداره.

  • فضا رو باید با نورپردازی و انتخاب رنگ مناسب، بزرگتر از اون چیزی که هست نشون داد. این مسأله خیلی روی حس ما بر فضا تأثیر میذاره. وقتی نورپردازی مناسب فضای کم جا باشه، به هیچ عنوان شما احساس نمیکنین که در فضایی کوچک قرار گرفتین. حس و درک ما از فضا بسیار برروی تفکر ما تأثیر میذاره.
1 دیدگاه برای “خرید کابینت سوپر مات ممبران قم
  • حمید

    به نظر من کابینت آشپزخانه سوپر مات یکی از بهترین های برای آشپزخانه مدرن و کلاسیک هست

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *