نوبران چوب
تماس بگیرید

اجرای کابینت آشپزخانه در قم

فروردین ۱۲, ۱۳۹۸
امتیاز دهید portfolio

نوبران چوب، طراح و مجری کابینت آشپزخانه ، کمد دیواری ، دکوراسیون

Linkedin-in


Telegram-plane


Instagram


کابینت نوبران چوب

آدرس:

قم ، خیابان امام زاده ابراهیم ،نرسیده به میدان کشاورز/ روبروی شیرینی سینا

تلفن تماس:

09125229950


دکوراسیون داخلی خانه، نقش موثری در جذابیت منزل شما دارد و جلوه‌ی آن را در نظر بیننده دو چندان می‌سازد. پرکاربردترین و البته جذاب‌ترین قسمت هر خانه‌ای که تاثیر عمده‌ بر زیبایی دارد، آشپزخانه است.

آشپزخانه، محور اصلی خانه شما ست و طبیعی ست که کارایی و جلوه بصری آن، حرف اول را می‌زند. کابینت‌ها، مهم‌ترین بخش آشپزخانه شما محسوب می‌شوند و در نگاه اول، توجه بیننده را به سمت خود جلب می‌نمایند، بنابراین در انتخاب کابینت آشپزخانه نمی‌توان سهل‌انگار بود و دقت کافی به خرج نداد.

استفاده از کابینت‌ها و انواع مختلف آن، تاریخچه‌ای دور و دراز در زندگی بشر دارد. محفظه‌های گنجه‌مانند، که از چوب ساخته می‌شدند و با طراحی‌های زیبا، جذاب و خواستنی‌تر هم می‌شدند، از قدیمی‌ترین اشکال کابینت در ایران بوده‌اند.

اما استفاده رایج از کابینت، به این شکلی که امروزه با آن آشنا هستیم، از ده بیستم قرن میلادی، در اروپا آغاز شد! در گذشته، عمدتا کابینت‌ها را از جنس چوب یا فلز می‌ساختند، اما امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ساخت متریال جدید، انواع متنوع‌تری از مدل‌های کابینت آشپزخانه تولید و ساخته می‌شود.

کابینت سازی در قم

سطوح صاف و براق درب های کابینت که از ام دی اف براق ساخته شده اند، نور را به فضای اطراف پراکنده می کند تا شفافیت یکی از اصلی ترین مشخصه ی این آشپزخانه باشد.

تاکید بر روی خطوط افقی و استفاده از سطوح ساده و بی آلایش حاکی از حضور سبک مدرن در این فضا می باشد.

با به کارگیری دو رنگ سفید و مشکی و ایجاد تضاد بصری سعی بر آن شده تا بر جذابیت این طرح افزوده شود. لوازم جانبی و تجهیزات برقی همگی به صورت تو کار و هماهنگ با سبک آشپزخانه انتخاب شده اند.

فضای پیشخوان از متریال کورین و به گونه ای طراحی شده تا با تعبیه فضای خالی کافی، امکان استفاده کردن از آن به عنوان مکان غذاخوری با بیشترین آسایش و راحتی مهیا شود.

ارسال نظر
با عنوان Alipour وارد شده‌اید. خارج می‌شوید؟