نوبران چوب
تماس بگیرید

کابینت آشپزخانه مدرن در قم

پروژه کابینت آشپزخانه فروردین ۱۲, ۱۳۹۸
5/5 - (1 امتیاز)

اجرای کابینت آشپزخانه مدرن در قم

کابینت ها به طور کلی به دو نوع تقسیم می شوند کابینت های کلاسیک و کابینت های مدرن . از آنجایی که کابینت ها در دکوراسیون آشپزخانه مهم ترین قسمت دکوراسیون هستند و انتخاب درست آنها مهم ترین قدم در طراحی آشپزخانه است دانستن در مورد کابینت ها موضوع مهمی است. یکی از انواع طراحی دکوراسیون آشپزخانه طراحی مدرن است که با در نظر گرفتن فضای کافی برای ذخیره سازی و سطح کار و با حفظ اصول مدرنیته انجام می شود.

 

کابینت آشپزخانه مدرن چیست


طراحی مدل کابینت آشپزخانه مدرن معمولا در فضا های کوچک یا متوسط انجام می شود زیرا یکی ازاصلی ترین اصول طراحی مدرن بهینه سازی فضا برای کاربر است. در طراحی مدل کابینت آشپزخانه مدرن با ایجاد اختلاف سطح در عمق و ارتفاع و همچنین با استفاده از رنگ های مختلف یک آشپزخانه مدرن به وجود می آید.

نوبران چوب تولیدکننده انواع مدل کابینت آشپزخانه مدرن به همراه صفحات کورین و سنگ اصل و نصب یراق آلات درجه یک از برترین برندهای تولیدکننده لوازم کابینت آشپزخانه است. در این صفحه انواع نمونه کارهای کابینت آشپزخانه مدرن انجام شده توسط این شرکت را مشاهده می کنید. جهت دیدن تصاویر بیشتر هر نمونه کار، بر روی تصویر آن کلیک کنید.