نوبران چوب
تماس بگیرید

پروژه کابینت آشپزخانه با روکش فندقی

امتیاز دهید portfolio

اجرای کابینت آشپزخانه با روکش فندقی

نمونه پروژه کابینت آشپزخانه روکش چوب فندقی رو در تصویر مشاهده می‌کنید. این دکوراسیون زیبا شامل درب‌های ابزار خورده و رنگ منحصربه‌فرد فندقی هست، کابینت روکش چوب ازنظر جنس بسیار مقاوم و مستحکم هستند قسمت هود این کابینت به‌صورت (هود مخفی) اجراشده و در جزیره زیبای آنجا بطری‌های شیک به شکل افقی جای گذاری شده، جنس صفحه این دکور شیک سنگ مصنوعی کورین است که قابلیت ابزار خور شدن را دارا هست در کابینت روکش چوب از ستون سر ستوهی منبت و معرق‌کاری شده استفاده می‌شود معمولاً رنگ این ستون‌ها مشابه رنگ کابینت‌ها می‌شود.

کابینت آشپزخانه باروکش فندقی

کابینت آشپزخانه باروکش فندقی

کابینت آشپزخانه باروکش فندقی

کابینت آشپزخانه باروکش فندقی

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه

رنگ کابینت و نورپردازی در آشپزخانه

کابینت روکش چوب رنگ‌های بسیاری دارد. در حقیقت بحث انتخاب رنگ ۱ مبحث پیچیده‌تر از انتخاب نوع متریال است. علت هم این است که در انتخاب رنگ باید به دیگر نکات مثل نور یا سبک کابینت یا حتی کاشی بین کابینتی و رنگ کف یا رنگ وسایلی که در سالن پذیرایی قرار دارد دقت کرد. ما در این آشپزخانه بنا به سفارش مشتری از رنگ جذاب و خاص فندقی استفاده کردیم. در مبحث نورپردازی این آشپزخانه هم با وجود ۲ پنجره قدی بزرگ مشکل خاصی ازنظر روشنایی وجود نداشت. در سقف این آشپزخانه شیک لوستر زیبا نصب شده و در قسمت ما بین کابینت‌های دیواری و زمینی از چراغ‌های آل ای دی کوچک استفاده شده که تأثیر به سزایی در زیبایی این دکور ایفا می‌کند.

متریال کابینت آشپزخانه با روکش فندقی

درب‌های کابینت روکش فندقی شامل نقوش زیبا و طرح‌های برجسته است. این نقوش برجسته زیبا توسط دستگاه سیان سی ایجاد شده متوسط بر روی هر درب ۱۵ دقیقه وقت گذاشته شده و همین روند تولید متفاوت باعث قیمت بیشتر نسبت به کابینت مدرن می‌شود.

جنس بدنه این کابینت لوکس هم از جنس ام دی اف سفید درجه ۱ هست که از برترین برندهای موجود در بازار استفاده شده. صفحه نصب شده روی کابینت‌ها از جنس سنگ مصنوعی کورین است که قابلیت ابزار خوردن و شکل پذیری را دارا هست. اگر به ستون‌های نصب شده درکنار یونیت گاز و صفحه کورین نصب شده بر روی آن توجه کنید متوجه زیبایی این سنگ که قابلیت شکل پذیری دارد می‌شوید.