نوبران چوب
تماس بگیرید

پروژه کابینت آشپزخانه ممبران وکیوم

امتیاز دهید portfolio

 کابینت آشپزخانه ممبران وکیوم سفید صدفی

اگر قصد دارید که برای منزل جدیدتان کابینت آشپزخانه ممبران وکیوم خرید قبل از آن باید در مورد انواع کابینت‌ها تحقیق کنید و جنس و مدل‌های مختلف آن را بشناسید تا دچار سردرگمی نشوید.

برای این کار اصلاً نگران نباشید زیرا می‌خواهیم در این بخش اطلاعات کافی را در اختیارتان قرار دهیم. قطعاً برای خرید کابینت، بودجه شما، اندازه آشپزخانه و از همه مهم‌تر سلیقه شما بستگی دارد و برای شما شاید جالب باشد که کابینت‌ها چیست و جنس ساخت آن‌ها از چه چیزی است. پس از گذشت سال‌ها دستگاه‌های مدرن ساخته‌شده است که در اختیار گذاشتن آن‌ها در کارخانه باعث ایجاد تنوع زیاد در ساخت کابینت شده است، همین امر باعث جذابیت شده اما در انتخاب نیز شاید دچار سردرگمی شوید.

ما در این بخش می خواهیم در خصوص آخرین نمونه کار کابینت آشپزخانه ممبران وکیوم  و تخت کم جا چوب ممبران وکیوم به شما توضیح داده و تصاویر آن را به اشتراک بگذاریم.

 

 

کابینت آشپزخانه ممبران وکیوم

کابینت آشپزخانه ممبران وکیوم

تخت کمجا چوب ممبران وکیوم

تخت کمجا چوب ممبران وکیوم

آشپزخانه ممبران وکیوم

آشپزخانه ممبران وکیوم

کابینت آشپزخانه ممبران وکیوم سفید صدفی

کابینت آشپزخانه ممبران وکیوم سفید صدفی

کمد دیواری ممبران وکیوم سفید صدفی

کمد دیواری ممبران وکیوم سفید صدفی

تخت کم جا ممبران وکیوم سفید صدفی

تخت کم جا ممبران وکیوم سفید صدفی

تخت کم جا ممبران وکیوم سفید صدفی

تخت کم جا ممبران وکیوم سفید صدفی

تخت کم جا ممبران وکیوم سفید صدفی

تخت کم جا ممبران وکیوم سفید صدفی

تخت کم جا ممبران وکیوم سفید صدفی

تخت کم جا ممبران وکیوم سفید صدفی

کابینت آشپزخانه ممبران سفید صدفی

کابینت آشپزخانه ممبران سفید صدفی

کابینت ممبران وکیوم سفید صدفی

کابینت ممبران وکیوم سفید صدفی

کابینت ممبران وکیوم سفید صدفی

کابینت ممبران وکیوم سفید صدفی

مزایای کابینت آشپزخانه ممبران وکیوم

در اینجا می‌خواهیم به چند مورد مهم از مزایای کابینت آشپزخانه وکیوم اشاره‌کنیم اما دقت داشته باشید که تعداد آن به مواردی که ما در این مقاله صحبت می‌کنیم ختم نمی‌شود. همان‌طور که اشاره کردیم کابینت وکیوم از MDF ساخته می‌شود. MDF از الیاف و ضایعات چوب ساخته‌شده و یک محصول کامپوزیت چوب است که همین امر باعث شده درختان کمتری قطع شود و یکی از مزایای آن می‌توان به سازگاری با محیط‌زیست اشاره کرد. کابینت‌های وکیوم سازگاری بیشتری با کابینت‌های چوبی اولیه دارد.

اگر بخواهیم به دومین مزیت کابینت ممبران اشاره‌کنیم، می‌توان جذابیت و شیک بودن این کابینت را عنوان کرد. این کابینت امروزه به یکی از کابینت‌های پرطرفدار امروزی تبدیل‌شده است. امروزه به دلیل داشتن ذوق هنری در طرح‌ها نسبت به کابینت فلزی، شاهد مصرف این کابینت در آشپزخانه‌ها هستیم که در همان نگاه اول مهمانان را مجذوب خود خواهد کرد.

سومین مزیت کابینت ممبران وکیوم داشتن مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و آب است.
درست است که چوب MDF در برابر رطوبت بسیار آسیب‌پذیر نشان می‌دهد اما بعدازآن که لایه PVC بر روی سطح کابینت آشپزخانه وکیوم پوشانده شد، باعث می‌شود که مقاومت این کابینت در برابر رطوبت بالا رفته و از نفوذ آب نیز به لایه‌های زیرین جلوگیری کند.

اگر در مناطقی زندگی می‌کنید که رطوبت بالا دارد این کابینت به دلیل ویژگی ضد رطوبتی گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در آشپزخانه شما است. کابینت‌های وکیوم به دلیل داشتن تنوع بسیار زیاد در رنگ و طراحی مس توانید به‌راحتی آشپزخانه خود را به سبک مدرن یا سنتی طراحی کنید.

همچنین این کابینت را می‌توان از متنوع‌ترین و منعطف‌ترین کابینت ازلحاظ رنگ و طراحی دانست که با داشتن این مزایا شما می‌توانید انتخاب‌های زیبا مطابق سلیقه خود داشته باشید. در این کابینت به دلیل حکاکی شدن طرح‌های سنتی می‌توان از طرح‌های سنتی و قدیمی نیز به بهترین شکل ایده گرفت. از کابینت وکیوم همچنین می‌توانید در اجرای طرح‌های کلاسیک و سه‌بعدی نیز در آشپزخانه خود بهره ببرید. طرح‌های کلاسیک دارای نقش و نگارهای برآمده و فرورفتگی است که در ساخت و اجرا در کابینت چوبی علاوه بر بردن زمان زیاد، خریدار باید هزینه زیادی نیز پرداخت کند.

اما در کابینت وکیوم شده به‌راحتی و با سرعت‌بالا و از همه مهم‌تر داشتن هزینه پایین، امکان‌پذیر است و ازآنجاکه برای ساخت کابینت آشپزخانه وکیوم از دستگاه‌های خودکار و پیشرفته استفاده می‌شود شما می‌توانید طرح‌های موردعلاقه خود را با نرم‌افزار سه‌بعدی بر روی MDF پیاده کنید.

در کابینت آشپزخانه وکیوم به علت استفاده از چوب و سازه‌های چوبی دارای وزن بسیار سبک است که درنتیجه آن فشار کمتری به سیستم نگهدارندِ آن وارد می‌کند که این خود یک مزیت بسیار عالی است. داشتن وزن سبک این کابینت باعث می‌شود که فشار بسیار کمی به ریل‌ها و جک‌ها وارد شود. همین امر باعث می‌شود طول عمر و دوام بیشتری داشته باشد.

کابینت آشپزخانه وکیوم

این نوع کابینت را می‌توان از نسل سوم ازلحاظ مواد متریال در آشپزخانه در نظر گرفت. کابینت‌های چوبی نسل اول کابینت‌هایی بودند که به دلیل دست‌ساز بودن و طرح‌های شلوغ موردپسند افراد مدرن نبودند که این نوع افراد بیشتر به دنبال کابینت‌هایی با ریتم یکسان و منظم می‌گشتند که از آن‌ها در آشپزخانه خود استفاده کنند.

پس از گذشت سال‌ها کابینت فلزی جای کابینت چوبی را گرفت زیرا که کابینت فلزی دارای طول عمر بیشتر بود و هزینه چندان زیادی را نداشت. اما کابینت فلزی هم دارای معایب خاص خود بود. اگر بخواهیم به یکی از معایب جدی کابینت فلزی اشاره‌کنیم داشتن طرح‌های ساده کابینت بود که این امر باعث می‌شد که در هنگام طراحی آشپزخانه با کابینت فلزی واقعاً دست طراح بسته باشد.

پس از عبور کابینت فلزی حالا وقت آن رسیده بود که از چوب MDF در طراحی کابینت آشپزخانه استفاده شود. این نوع کابینت به دلیل داشتن قیمت پایین هنوز هم طرفداران زیادی را دارد. کابینت‌هایی که از چوب MDF ساخته می‌شد دارای محاسن و مزایای زیادی هستند، اما به دلیل داشتن ضعف در برابر رطوبت، سازندگان به فکر آن افتادند که با استفاده از روکش پی‌وی‌سی راهی برای اجرای طرح‌های کنده‌کاری بر روی آن ایجاد کنند و اینجا بود که کابینت‌های وکیوم به میدان آمدند.

پس از پیدا شدن فنّاوری وکیوم و همچنین دستگاه بهارخواب سی آن سی کابینت آشپزخانه وکیوم مورد محبوبیت بسیار زیاد در بین مردم قرار گرفت.

  • تاریخ : 1400.12.15
  • مشتری : کابیت آشپزخانه ممبران وکیوم
  • وضعیت : تکمیل شده
  • موقعیت : قم