نوبران چوب
تماس بگیرید

پروژه کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک (رنگ خاص)

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

همان‌طور که می‌دانید کابینت آشپزخانه مدرن و کابینت آشپزخانه کلاسیک، ۲ نوع اصلی سبک کابینت آشپزخانه هستند که هر شخص بنا به سلیقه و اولویت‌های موردنظرش یکی از آن‌ها را برای کابینت آشپزخانه خود انتخاب می‌کند. امروزه طراحان صنعت کابینت سازی از ادغام این ۲ سبک نوع دیگری از کابینت‌ها به نام کابینت نئوکلاسیک را ارائه داده‌اند.
کابینت نئوکلاسیک تلفیقی از سبک مدرن و سبک کلاسیک در طراحی کابینت آشپزخانه است که تا حدودی از ویژگی‌ها و المان‌های هر ۲ سبک بهره می‌گیرد. کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک سبکی مابین طرح‌های شلوغ و مجلل کابینت‌های کلاسیک و از طرف دیگر سادگی کابینت‌های مدرن است.
این طرح در آشپزخانه‌های ایرانی نیز طرفداران زیادی پیداکرده است. تلفیق سنت و مدرنیته در طراحی این نوع کابینت منجر به ۱ طراحی لوکس و منحصربه‌فرد شده که می‌تواند انتخابی مناسب برای افرادی باشد که به دنبال آشپزخانه‌ای خاص هستند. این کابینت جزئیاتی که در طراحی کابینت‌ کلاسیک بسیار شلوغ است را حذف کرده و به شکل ساده‌تر و مدرن‌تر طراحی‌شده است. کابینت‌های آشپزخانه نئوکلاسیک دارای خطوط و جزئیات ساده هستند و طراحی آن‌ها بسیار زیبا و لوکس است.

در این پروژه از یکی از رنگ های کابینت نئو کلاسیک استفاده کردیم که شما را به مشاهده این نمونه کار دعوت می کنیم.

جزئیات پروژه
اطلاعات