نوبران چوب
تماس بگیرید

پروژه کابینت نئوکلاسیک

امتیاز دهید portfolio

کابینت نئوکلاسیک با روکش ممبران

کابینت آشپزخانه شما زمینه را برای ظاهر و کاربرد آشپزخانه و همچنین چگونگی سازمان‌دهی موردنیاز آن فراهم می‌کند؛ اما انتخاب بین جدیدترین ایده‌ها و سبک‌های طراحی کابینت آشپزخانه می‌تواند مشکل باشد، زیرا برخی از سبک‌ها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند. جایگزینی کابینت آشپزخانه یک سرمایه‌گذاری بزرگ است، بنابراین انتخاب صحیح برای لذت بردن از یک آشپزخانه زیبا و بروز اهمیت ویژه‌ای خواهد داشت.

هرچه به آینده نزدیک می‌شویم شاهد گسترش در طرح و مدل‌های کابینت آشپزخانه خواهیم بود و امروزه متنوع‌ترین و کارآمدترین کابینت آشپزخانه را شاهد هستیم. کابینت در دو نوع اصلی آشپزخانه در طرح کابینت کلاسیک و کابینت مدرن تولید می‌شود که هرکدام از این طرح‌ها علاقه‌مندی بی‌شماری را به خود اختصاص داده است. جالب است بدانید طراحان این سبک با ترکیب کردن طرح کلاسیک و مدرن نوع دیگری از طراحی کابینت را خلق کرده‌اند که به کابینت نئوکلاسیک ممبران معروف هستند. همان‌طور که از نام آن مشخص است کابینت نئوکلاسیک با روکش مبران از در هم امیخته شدن دو سبک کلاسیک و مدرن بوجود می آید که مسلما این نوع از کابینت ویژگی هر دو را در بر می گیرد.

در ادامه شما می‌توانید تصاویری از آخرین پروژه ما در خصوص کابینت نئوکلاسیک باروکش ممبران را مشاهده کنید. پس با ما همراه باشید.

کابینت نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک

کابینت ممبران

کابینت ممبران

کابینت نئوکلاسیک با روکش ممبران

کابینت نئوکلاسیک با روکش ممبران

کمد دیواری نئوکلاسیک

کمد دیواری نئوکلاسیک

کابینت ممبران کلاسیک جدید

کابینت ممبران کلاسیک جدید

کابینت ممبران کلاسیک

کابینت ممبران کلاسیک

ویژگی های کابینت نئوکلاسیک با روکش ممبران

داشتن طرح‌های ساده که جزئیات به شکل ظریف دیده می‌شود. در این نوع کابینت به‌وفور خطوط منحنی و دایره ساده به‌کاررفته است. کابینت نئوکلاسیک با روکش ممبران درب‌های رنگی بسیار متنوعی دارد اما پرکاربردترین رنگ‌هایی که در این سبک کابینت مورداستفاده قرار می‌گیرد رنگ طوسی و سفید است.
یکی از مزایای این کابینت استفاده آن در آشپزخانه‌هایی است که هم فضای بزرگ و هم فضای کوچکی دارند. این کابینت با داشتن ارتفاع بلند که تا نزدیکی سقف نیز ادامه دارد باعث شده که جادارتر از کابینت‌های دیگر باشد.

در رو کابینتی و پیشخوان این نوع از کابینت بیشتر از متریال سنگ استفاده می‌کنند. باید توجه داشته باشید که اگر می‌خواهید در آشپزخانه خود از کابینت نئوکلاسیک با روکش ممبران استفاده کنید دست شما برای انتخاب وسایل مدرن بازنیست و باید بیشتر از وسایلی که طرح و رنگ سنتی و کلاسیک دارد استفاده کنید.
همان‌طور که در بخش‌های مختلف گفته شد این نوع کابینت دارای مزایای بسیار زیادی است. یکی از آن‌ها ظاهر زیبا و جذاب آن است که این ظاهر جذاب باعث می‌شود شما با هر سبک دکوراسیونی از آن بهره ببرید.

این کابینت دارای رنگ‌های متنوع و زیادی است. تنوع در رنگ این کابینت در سایر سبک‌ها کمتر به چشم می‌خورد و این مزایا خود را از کابینت سبک کلاسیک متمایز کرده است. این کابینت نسبت به کابینت‌های دیگر دارای مقاومت در برابر رطوبت است که با داشتن سطح مات بازتاب نور را به حداقل رسانده است. این مسئله باعث شده است خط و خش روی بدنه کابینت کمتر به چشم بخورد. توجه داشته باشید که نصب آن را به متخصصان باتجربه بدهید.
استفاده از مغزی چوب و رنگ پلی‌استر و پلی اورتان در کابینت نئوکلاسیک با روکش ممبران باعث شده قیمت بالاتری نسبت به سبک مدرن داشته باشد و یکی از معایب این کابینت داشتن قیمت بالای آن است. یکی دیگر از معایب حساس بودن این کابینت به اجسام نوک‌تیز است که به دلیل به کار رفتن روکش پی وی سی است.

تزئینات در آشپزخانه نئوکلاسیک

این کابینت همان‌طور که گفته شد طرح‌های نسبتاً ساده‌ای دارد که شما می‌توانید با تزئینات مختلف نمای کابینت نئوکلاسیک را زیبا و جذاب‌تر کنید. برای مثال شما می‌توانید با استفاده از پرده‌های سنتی زیبا و گلدان‌های همیشه‌سبز و استفاده از ظروف چینی زیبایی این کابینت را دوچندان کنید. برای آن‌که جذابیت کابینت بیشتر به چشم بخورد در آشپزخانه خود یک نورافشان کلاسیک اما ساده نصب کنید و با استفاده از نورهای مخفی در کناره‌های کابینت، آشپزخانه خود را به محیطی جذاب تبدیل کنید.

دستگیره‌های کابینت آشپزخانه نئو کلاسیک

در طراحی و سبک کابینت نئوکلاسیک بیشتر از کابینت‌های دستگیره دار استفاده می‌شود که بهترین گزینه برای استفاده این نوع کابینت دستگیره‌های منحنی است که طرح‌های ساده دارد؛ اما از دستگیره‌های مدرن و بلند استفاده نمی‌کنند زیرا که این نوع دستگیره‌ها مختص کابینت مدرن هستند.

جزیره کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

 بعضی‌ها دوست دارند که در آشپزخانه خود از کابینت جزیره با طرح نئوکلاسیک متوسط و یا بزرگ استفاده کنند و از این نوع کابینت دوست‌داشتنی در آشپزخانه بهره ببرند. وجود جزیره با سبک کابینت نئوکلاسیک هیچ ایرادی ندارد بلکه استفاده از این نوع کابینت زیبایی خیره‌کننده‌ای را به چشم بیننده می‌دهد.